Sporta totalizators skriešanas distancēs – kā piedalīties?

Totalizators & skrien likmes

Kāpēc mēs mīlam sporta totalizators? Jo tie ir vienkārši, jautri un dod mums iespēju nopelnīt naudu!

Šādas izklaides lieliski novērš garlaicību un sniedz iespēju savas zināšanas un interesi par konkrēto sporta veidu pārvēst naudā. Iesācējiem tomēr nevajadzētu vis steigties un jau pašā sākumā likt veselu žūksni naudas uz kāda konkrēta sportista uzvaru, it īpaši gadījumos, ja vēl neesat pilnībā kompetenti attiecīgajā sporta veidā vai distancē. Pat ja iesaistīšanās totalizators liekas tīrais nieks, tomēr ir jāatzīst, ka tas nav īsti tik  viegli, cik tas no malas izskatās. Ja šo aizraušanos uzsāksiet nepareizi, tad var gadīties, ka drīz vien zaudēsiet sevis ieguldīto naudu un līdz ar to arī savu prieku piedalīties šajā nodarbē. Mēs visi to darām lai gūtu pozitīvas emocijas, izklaidētos un galu galā – gūtu nelielu peļņu.

Nedomājiet, ka mēs to visu sakām, lai jūs atturētu no sporta totalizatoriem; tas tā nebūt nav. Mūsu cerība ir tāda, ka, lasot šo rakstu, jūs varēsiet iegūt pēc iespējas vairāk labu padomu, kas jums nākotnē palīdzēs veiksmīgāk iesaistīties sporta totalizatoru pasaulē. Pilnīgi visiem ir daudz ko iemācīties, nav svarīgi, vai esat pilnīgs iesācējs, vai arī jums ir nepieciešams tikai nedaudz atsvaidzināt jau esošo zināšanu kopumu.

Tātad, pirmkārt, ja ik pa laikam saskaraties ar sportu, tad nav pārāk grūti uzvarēt dažās derībās. Ikviens, kurš ir pat nedaudz zinošs lietās, kas saistītas ar sportu, visticamāk, spēs veikt precīzu prognozi, it īpaši sacensībās, kurās ir viens, skaidrs un pārliecinošs līderis, tomēr ir liela atšķirība starp uzvaru dažās derībās un uzvaru gūšanu pietiekami bieži, lai faktiski gūtu īstu peļņu. Tas ir grūti. Ļoti grūti. Tomēr arī jūs varat iemācīties, kā to izdarīt.

Attēli: Optibet.lu

Veiksmīgs spēlētājs sporta totalizatorā

Sporta derību realitāte ir tāda, ka liela daļa cilvēku tajās zaudē naudu. Tam ir vairāki iemesli, taču tie pašlaik nav svarīgi. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs saprotat, ka jūs, visticamāk, pazaudēsit, nevis iegūsit, kamēr vien būsiet iesācējs un iekrāsiet pieredzi. Daži cilvēki sola naudas kalnus, kad pievēršaties šim vaļaspriekam, un dod pārliecību, ka jums pietiek vien paļauties uz savām zināšanām par sportu, lai pārspētu bukmeikerus. Šī ir kļūda. Noteikti ir iespējams gūt peļņu no totalizatoriem, bet tas prasa vairāk nekā tikai nedaudz zināšanu sporta jomā; pat patiešām plašas zināšanas pašas par sevi nav pietiekamas, jo daudz kas ir nepieciešams, lai būtu veiksmīgs spēlētājs sporta totalizatorā, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai tas, ko sagaidāt no savām pirmajām derībām, būtu kaut kas nepārspīlēts un piezemēts. Nereālas cerības tikai novedīs pie neapmierinātības un vilšanās. Kā saka: labs nāk ar gaidīšanu!

Tātad, kas īsti jums ir vajadzīgs, lai derības nestu augļus? Pirmkārt, ir jāizprot attiecīgais sporta veids – padomājiet, kura ir jūsu mīļākā skriešanas distance un kurai jūs visvairāk sekojat līdzi. Otrkārt, vienmēr paturiet prātā, cik daudz jūs tērējat sporta totalizatorus, it īpaši sākumā ir vērts šo summu paturēt normas robežās, jo lai gan pastāv iespēja likt lielu naudas summu uz kāda jauna skrējēja uzvaru, kas līdz ar to arī nestu milzīgu laimestu, tomēr šāds notikumu pavērsiens nav pārāk bieži sastopams, tādēļ ir jāparūpējas, ka nauda, kuru iesaistāt derībās, nav pārāk liela. Treškārt, ir ieteicams kārtīgi izvērtēt, kurās sacensībās jūs iesaistīsieties totalizatorā un kurās ne, jo bieži vien gadās tādi sporta pasaules notikumi, kuros nav skaidra uzvarētāja, līdz ar to ir grūti veikt pareizo, laimestu nesošo izvēli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *